ЗВІТИ


14.02.2024

Разом із юристами Manimama Legal & Growth Agency ми виграли суд першої інстанції та отримали справедливе рішення. Забов'язавши СБУ сплатити грошову допомогу чоловікові при звільненні. Чоловіку, що чесно відслужив там 23 роки. Завдяки нашій допомозі та наполегливій праці наших адвокатів, військовослужбовець отримав справедливе вирішення своєї справи у судовому порядку і виплати, які належали йому за законодавством. Це не лише перемога для нього особисто, а й приємність від розуміння того, що Україна це правова держава, де суд приймає законне рішення і відновлює справедливість.

07.02.2024

💻Допомога дітям від партнерів

☝️За підтримки наших спонсорів БФ Nova Ukraine отримали ноутбуки для проєкту «Діти». Нагадаємо, що проєкт, створений за ініціативою Маріупольської міської ради, спрямований на підтримку маріупольських дітей, які потребують особливої турботи. Це діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, батьки яких загинули, або перебувають у полоні.

⚓️Підтримка з боку різних партнерів допомагає закуповувати та передавати їм сучасні гаджети для навчання та розвитку.

🙏Вдячні ГО I support Ukraine, яка допомогла придбати комплектуючі до ноутбуків.

👨🏻‍💻 Корисний подарунок в центрі підтримки "ЯМаріуполь" Рівне вже отримала 14-річна Емма. Також гаджет передали і її брату Арістарху. Діти знаходяться під опікою бабусі і дідуся.

"Це класно, неочікувано! Я дуже вдячна за такий подарунок! Тепер я зможу якісніше навчатися та дізнаватися нове. Така підтримка важлива для мене і моїх близьких", - каже дівчина.

✊Разом з партнерами "ЯМаріуполь" продовжуємо підтримувати маріупольських дітей.

01.02.2024

Займаємось організацією доставки промислових генераторів з Дніпропетровської області в Хмельницьку, які надали Європейські фонди Маріупольському будівельному фаховому коледжу.

25.01.2024

За надоначені на день народження нашого засновника Ганни Воєводіної гроші купили автівку для бригади ПВО. І ше 20000 гривень докинули хлопцям на різний ремонт та обслуговування машини. Ця машина допоможе нашим хлопцям збивати більше ворожих ракет.

16.01.2024

Черговий раз надали допомогу нашим хвостатим друзям у притулку для тварин, якій опікує врятованих чотирьохлапих с Херсону та інших територій активних бойових дій

10.01.2024

Надали партію гуманітарної допомоги в волонтерський штаб, який роздасть її мешканцям Краматорську. Очікуємо звіти із вже з процесу видачі допомоги краматорчанам

17.12.2023

Фото-звіти від наших задоволених матусь з їх малечою

16.12.2023

Трошки того, процесу роботи, як виглядає пакування та підготовка відправлень для малечі ВПО

15.12.2023

Купили одному малечі портфель, а другій - взуття. Обожнюємо українських дітей!!!

14.12.2023

Дуже дякує нам за нашу підтримку маленька Софійка, що тішиться такому подаруночку, він як з справжньої зимової казки, її улюблені звіри лісу тепер на її новому дуже теплому, водовідштовхоючому, гарному дитячому комбенезоні. Тепер дитячі забави і ігри в сніжки будуть в одне задоволення, можна гратися і не боятися намокнути чи замерзнути.

12.12.2023

Назбирали допомогу для чергових запланованих відправлень нашим малюкам із сімей ВПО з гарячих точок, що були вимушені покинути свої домівки.

Зараз обробляємо заявки, будемо докупити частину необхідного та робити відправлення нашим малюкам

Попередні звіти

Made with