ЗВІТИ

29.01.2023

Знову завітали із допомогою до хлопців у район Костянтинівки. Передали необхідне не тільки для них, але і для місцевих цивільних, які звертаються за допомогою                                                                 

Illustration

26.01.2023

Робимо вже традиційні відправлення, щоб отримував такі солодкі звіти від матусь                                                                   

23.01.2023

Передали військовим медикам ліки та спец застосування для порятунку життів їх побратимів                                                                     

Illustration

20.01.2023

Сьогодні завітали у Хмельницький до місцевих волонтерів. Завдяки їх куратору Ігнату, завантажились дуже корисними та необхідними речами та продуктами. Тепер повністю готові до поїздки на Схід 💛💙

15.01.2023

Хоч і холод прийшов, але робота кипить.
Як писали раніше, в планах була підготовка до поїздок на передову та збір необхідного вантажу.
Цю місію виконали. Незабаром нас чекають наші маленькі благодійні мандрівки.

10.01.2023

Сьогодні ми купили ноутбук для нашего земляка. Цей чоловік втратив ногу під час вторгення ворога в Маріуполь, змиг покинути місто та переїхати до Рівного. Звернувся до нас та попросив компьютер для патріотичної просвітницької роботи - ми з радістю надали допомогу.

Illustration

06.01.2023

Отримали вантаж із Бельгії із дитячим: памперси, серветки, суміші. Зі збором та організацію всього процесу дуже допомогла Ганна Осипчук - наша співвітчизниця, та сестра одного із бійців ЗСУ, якому ми давно допомогаємо. Така дружба в нас трапилася і завдяки їй ми тепер активно будемо підготовуватися до нових адресних відправлень.

17.12.2022

Передали у Костянтинівку багато ліків для хлопців з 60 бригади. Противовірусне, знеболююче, адреналін, протизапальне, антибіотик, краплі, жарознижуюче і т.д. 

13.12.2022

Ми знову відправляємо адресні відправлення мамам та малечі. Українські діточки отримують дитяче харчування із Європи, а їхні мами - добрі продуктові набори. В цей нелегкий час ми можемо багато чого зробити для наших людей. І ми скоро переможемо!  

Illustration

08.12.2022

Ось так виглядає ще одна вже встановлена буржуйка для хлопців із ЗСУ. Хлопці у теплі, а значить у нас на душі теж тепліше. Вони захищают нас - ми допомагаємо 💪 Хлопець на фото, до речі, ще один наш земляк із Маріуполя, яким варто пишатися 💛💙

02.12.2022

Вчора почали збір відправлень по адресним запитам, сьогодні перша партія вже поїхала. Цього разу із необхідним не тільки для малечі, а і для родин у яких вони ростуть.
Заявок отримали багато і трішки неочікувано. Здебільшого пункти призначення - це населені пункти без гуманітарних штабів.
Маємо можливість трішки побалувати наших підопічних якісною гігієною. І все решта, що маємо для відправлення - результ роботи попереднього місяця та співпраці із добрими людьми та фондами.

26.11.2022

Сьогодні на наш склад ми отримали партію ліків для військових різних призначень: противовірусне, антибіотики, знеболюючі та інші. Також таки знайшли достатню кількіль памперсів великих розмірів, які зараз є дефіцитом. Згодом все розподілемо та доставимо за напрямками.

23.11.2022

Завдяки добрим друзям змогли допомогти забезпечити воїнів з передової в Костянтинівці необхідними зараз ліками, кровоспинним та аптечками

18.11.2022

Один із напрямків нашої діяльності - це гуманітарна допомога мамам з дітьми до трьох рокіх. Минулий тиждень ми присвятили налагодженню комунікацій та поїздкам в пошуках гуманітарної допомоги. Ми здійснили велику роботу і як результат - надали гуманітарні набори багатьом жінкам. Порція таких милих звітів та вдячності від матусь, що отримали нашу адресну допомогу для своїх малюків. Неможливо бути байдужим, коли бачиш таких пупсів 💛💙

10.11.2022

Запити на допомогу надходять регулярно, навіть коли ми не публікуємо збір заявок. Намагаємося зробити все можливе, щоб закрити такі прохання. Тому і робимо регулярні відправлення не тільки для малечі але і для лежачих людей похилого віку, яких змогли вивезти родичі з окупації.

Illustration

03.11.2022

Трішки нашого робочого процесу. Так ми формуємо продуктові набори для подальшої адресної відправки. Скоро ще отримаємо гігієну і сподіваємося, що вийде достойний пакунок допомоги для потребуючих

31.10.2022

Готуємось в поїздку до наших воїнів. Нарешті в них будуть такі очікувані генератори ☺️ Окрім генераторів також отримали обігрівачі, білизну, шкарпетки, свічки та дощовики для хлопців. Все це завдяки єдності та підтримці небайдужих людей💛💙

Illustration
Illustration

29.10.2022

Продовжуємо допаковувати відправлення із дитячим харчуванням. Хоч і холодно вже, але зігріваємося жартами та роботою. І вже незабаром приступимо до формування невеличких продуктових наборів, які частково також підуть на адресні відправки.

gins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fisukraine2022%2Fvideos%2F593558759232691%2F%3Fidorvanity%3D5436933733002423&show_text=false&width=267&t=0" width="267" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true">
Illustration

26.10.2022

Завдяки друзям та новим знайомствам завантажились продуктами харчування які нам надали БФ Твій Оберіг Надії. Тепер предстоїть багато роботи з сортування, чому ми безмежно раді.

22.10.2022

Вже традиційне для нас заняття - збір заявок та пакування відправлень по ним. Багато роботи залишається за кадром, але головне що ми бачимо результат - ваші щирі слова вдячності та підтримки нашої справи

19.10.2022

Сьогодні нарешті познайомилися із організатором виробництва з відшиву плитоносок (до речі, дуже високоякісних) та модельєром Дмитром Чернегою. Дмитро вже неодноразово допомагав нашим підопічним закривати потреби саме цього виду амуніції. Дуже раді нагоді нарешті побачитися особисто. Ну і з пустими руками нас не відпустили) Забрали п'ять плитоносок для хлопців, щоб передати на фронт. Ось так звичайні люди роблять маленькими кроками дуже великі справи.

18.10.2022

Також завдяки вже трівалій та плідній співпраці для бійця із Маріуполя нам передали берці та гігієну "Спілка ветеран АТО та військових волонтерів". Трохи раніше ми допомагали їх підопічним із літнім взуттям та спорядженням, тепер Пустовойти допомагають нам із зимовим. Ось така в нас дружба 💛💙

16.10.2022

Отримали ще одну буржуйку від маріупольчанки Олени, на які вона відкривала збір. Олена не встояла перед шармом і вдячністю від хлопців, тому ще одна буржуйка поїде до наших підопічних на передову Сходу.

13.10.2022

Знову робили відправлення для найменших та найпрекрасніших українців ☺️. Додатково докупили деякі речі по запитам, такі як чайник та термос для малечі.

10.10.2022

Не дивлячись на складну ситуацію, працюємо. Цього разу заїхали до Києва на склад до команди Help Mariupol наших маріупольських волонтерів Михайла Пуришева та Наталі Гончарової. Які зараз активно розвозять гуманітарну допомогу на деокуповані території. Маємо чим поділитися - допомагаємо одне одному.

08.05.2022

Направляємо партію ліків для наших бійців. Ці ліки нам надали інші волонетери і це звичайна практика під час війни - коли благодійні організації допомогають одна одній та діляться всім, що є для того, щоб вистачило усього і на всіх. Це надзвичайний досвід колаборації, взаємної допомоги і мега-ефективності.                                                                                                                                                             

06.10.2022

Завдяки маріупольчанці Олені та її великому сердцю, наші хлопці будуть обігріті. Дякуємо за довіру та співпрацю

Illustration

06.05.2022

Сьогодні з самого світанку у Костянтиновці та Краматорську дуже неспокійно. Навіть дуже "гаряче". Почалися масові обстріли авіацією та ракетами. Багато загиблих. 
На фото наші хоробрі герої - Клара та Богдан. І вони САМЕ ЗАРАЗ їдуть туди - до наших хлопців і дівчат. Вони їдуть, щоб захистити тих, хто захищає нас, бо саме зараз НАШИМ дуже необхідна допомога: медикаменти, їжа, спорядження тощо. Вони поїхали ризикуючи СВОЇМИ ЖИТТЯМИ та не дивлячись навіть на те, що невідомо чи знайдуть паливо на зворотній шлях.

Illustration

03.10.2022

Відремонтували за власний кошт дрони для бійців з передової та докупили на нього елементи живлення. Пишаємося, що маємо таких крутих умілих людей в команді.

Illustration

04.05.2022

Ми з командою всієї нашої чудової організації I support Ukraine рекомендуємо розглянути чудову країну Нідерланди для тих, хто зміг виїхати. У нас знайшовся партнер – громадянин України, який навіть може забезпечити роботою. Такі умови пропонує квіткова компанія, в якій наразі вже працевлаштовані за нашою допомогою 49 маріупольців. Компанія готова до працевлаштування ще 60 осіб.

На початковому етапі це дуже хороший варіант з багатьох причин:
У компанії весь процес автоматизований і тому дуже легко влитися в роботу. В основному суть полягає в сортуванні квітів та складання букетів. Заробітна плата – від 1600 євро на місяць. Також є можливість кар'єрного зростання, де відповідно і зарплатня буде тільки зростати.

На фото ви бачите шасливців, що вже опинилися в Нідерландах та працюють завдяки нашим волонтерам у чудовій компанії.

Ми готові допомогти всім охочим!

30.09.2022

Передали хлопцям на передову класні гігієнічні набори, вологі серветки та ліки, які в осінній період є нагальною потребою

Illustration

03.05.2022

Невеликий звіт з нашої поїздки у Донецькому напрямку. Розвезли ліки, необхідне для майбутніх матусь, продукти харчування, запчастини та багато іншого.
Ми щодня спілкуємося із багатьма людьми, бачимо багато історій та намагаємося підтримати усіх, хто має у цьому потребу.
Нажаль, наші можливості не безмежні, те, в чому у наших хлопців є нагальна потреба, ви можете побачити на відео. 

25.09.2022

Передали нашим хлопцям спальники. Збираємо нову партію.

Illustration

01.05.2022

Отримали величезну партію ліків від наших партнерів із Ужгорода та розпочинаємо розвозити по шпиталям на Сході та на Півдні України.

22.09.2022

Сумісно зі "Спілкою ветеранів АТО та військових волонтерів " Мужність" подарували хлопцям необхідні елементи амуніції.

29.04.2022

Сьогодні доставили бійцям в напрямку Маріуполя їжу, запчастини на машини, придбали талони на паливо

17.09.2022

Наша чергова щотижнева поїздка до Костянтинівки. Передали їжу, предмети гігієни. Круто, коли наші захисники радують нас не тільки своїми подвигами, але й посмішками 💛💙

Illustration

28.04.2022

Вже сьогодні наші підопічні матусі почали отримувати відправлення для своєї малечі. Бажаємо їм мирного та щасливою дитинства 

14.09.2022

Знову завітали до наших друзів з ГО "Козацько-Десантний Рій". Трішки попрацювали дружньою командою, завантажили смаколиків для хлопців та поспілкувалися із журналістами "Суспільний Тернопіль" з приводу нашої плідної співпраці. Працюємо заради Країни та Перемоги 💪

27.04.2022

Сьогодні зробили відправку необхідного для більше ніж 30 малюків (дитяче харчування, соски, пляшечки, памперси, предмети гігієни). Допомога частково куплена за наші кошти, частково надана людьми. Послуги доставки ми сплачуємо повністю, тож наші підопічні матусі-переселенки можуть ні за що не турбуватися. 

12.09.2022

А у нас була поїздка до Костянтинівки. Завітали до хлопців та завезли зібрану їжу, спальники, шкарпетки, вареники, консерви.
Поспілкувалися, послухала про бойові пригоди та наявні проблеми. Будемо тепер намагатися зібрати хлопцям на генератори у ліс.
Величезна вдячність за регулярну підтримку та допомогу:
🇺🇦Володимиру Мосейко та ГО "Козацько-Десантний Рій"
🇺🇦ГО "Тернопільська Кінокоміссія", Володимиру Ханасу та Валентину Молодечкіну
🇺🇦ГО "Бункер С"
🇺🇦Людмилі Петрушко та її команді "Оріфлейм Тернопіль"
та кожному, хто за нас вболіває 🙏

26.04.2022

Наразі почали вантажити партію допомоги для доставки у Запорізьку та Донецьку області. Ліки відправимо до шпиталів на передових в Донецькому напрямку. Дитяче харчування, памперси на відправки для будуть направлені адресними відправленнями до матусь - переселенців та їх діточок. 

10.09.2022

Черговий фільм про допомогу Заходу України Східній. Зараз ми як ніколи відчуваємо нашу єдність, нашу величність як нації. Дякуємо одне одному!

26.04.2022

Наразі почали вантажити партію допомоги для доставки у Запорізьку та Донецьку області. Ліки відправимо до шпиталів на передових в Донецькому напрямку. Дитяче харчування, памперси на відправки для будуть направлені адресними відправленнями до матусь - переселенців та їх діточок. 

08.09.2022

Сьогодні наш ранок почався о 5 годині. Ми завантажились в Тернополи та вирушили на Схід із допомогою для наших людей, де на нас вже чекають💛💙

25.04.2022

Україні допомагають благодійники із-за кордону. Щоб це давалося людям простіше, ми вивчили питання податкових пільг для меценатів (фізичних осіб та компаній) у Польщі, США, Франції, Австрії, Норвегії, Німеччині, Чеській республіці, Іспанії, Англії, Австралії, Естонії. Великодушність заохочується в будь-якому доброму Всесвіті.

07.09.2022

Вчора були у Тернополі, не дивлячись на дощ дуже круто і якісно провели час. Завдяки Володимиру Ханасу познайомилися із добродіями Євангельської Церкви на Квіткова та Благодійним фондом "Веселка". Безмежно вдячні за неоціненну допомогу нашим людям.

24.04.2022

Сьогодні вже як третій день розвозимо допомогу, яка приїхала із Тернополя.
Завдяки нашим друзям ми маємо змогу привітати із Пасхою та допомогти нашим переселенцям із Маріуполя, Волновахи, Угледару та багатьох інших міст.
Оскільки допомогу розвозимо поквартирно, бачимо дуже багато історій:
● тато, що залишився із грудною дитиною, бо дружина загинула у Маріуполі;● самотня жінка-інвалід якій ніде жити;● вагітна дівчина, що на днях чекає на другу дитину та Слава Богу вибралася із пекла!
Історій безліч! І цим людям дуже важлива ваша підтримка! Закликаємо вас робити усе, що в ваших силах! 
Саме тоді ми ПЕРЕМОЖЕМО!

04.09.2022

І знову відгуки дівчат із такими солодкими отримувачами 🥰🥰🥰Так, наша робота непроста та займає дуже багато часу, але коли бачимо такі фото, розуміємо, що треба працювати і далі

23.04.2022

Після того, як наші маріупольці покидають Маріуполь, що був у вогні, а потім потрапляють у росію та переживають лиха фільтрації та переміщення по країні ворога, завдяки нам вони успішно проходять кордон з Естонією та потрапляють до такого гарного готеля Inger у Нарві. Тут вони можуть відпочити та перевести дух перш ніж виїжджати до інших країн. Наразі вивчили досвід Норвегії, Данії, Фінляндії, Швеції та Ісландії та їх умови прийняття українців.

02.09.2022

Знову передали допомогу хлопцям з 90 ОМБ вже у звичному для нас напрямку. Сітка, гігієна, дощовики, санітайзери тощо. Вони боронять нас, ми - допомагаємо

Illustration

22.04.2022

Сьогодні нам вдалося передати на передову у Донецькому напрямку (місце дислокації не публікуємо з питань безпеки) дуже необхідні продукти харчування та деяке спорядження. Це ще одне місце на мапі, де забули про наших захисників, їм необхідно майже усе: від гігієни для воїнів-дівчат до тепловізорів та прибору нічного бачення! Особливо прибору нічного бачення! Більше місяця ніхто не може надати це важливе обладнання. Туго навіть із взуттям, не кажучи вже про броню... Та не дивлячись на все це, їх дух незламний, вони стоять на варті наших снів та життів.  

30.08.2022

Сумісно із командою волонтерів "Банда Добра" змогли допомогти нашим хлопцям із Маріуполя, які боронять нас у складі 5-го окремого стрілецького батальйону. Передали бінокль від Банди та дещо із амуніції від нас ☺️💛💙 Тепер будемо намагатися зібрати цим же хлопцям на генератор та телескопічні приклади. Якщо Ви можете допомогти, долучайтеся не будьте байдужими🙏

21.04.2022

Замовили і оплатили із Польші партію тактичних аптечок. Направляємо нашим бійцям.
Тим часом також замовили і чекаємо партію крутезних чобіт із США – 50 пар літніх берців Bellevile прямують авіа-поштою до Варшави, і згодом будуть направлені в Україну. 

Illustration
Illustration

29.08.2022

Завдяки тернопільській команді Оріфлейм та їх лідеру Людмилі, вже сьогодні до наших пакунків додали необхідну гігієну для матусь та малюків. Дуже раді такій співпраці та вдячні за допомогу

Illustration

27.08.2022

Трішки приємних відгуків від наших матусь з останніх відправлень. Діти - наше майбутнє ❤️ Раді, що можемо їх підтримати 💛💙

20.04.2022

Завантажили у Тернополі близько 3 тонн гуманітарного вантажу, який був наданий місцевими ГО, просто гарними людьми та меценатами. Вантаж прямує до Запоріжжя звідки буде направлений частково на передові нашим захисникам та в окуповані населені пункти для місцевих жителів та транзитних біженців.

Illustration
Illustration

24.08.2022

В черговий раз заїхали до вже добре нам знайомих хлопців у Костянтинівку із партією допомоги. Віримо у наших захисників та перемогу 💛💙

19.04.2022

Відправляємо нашим бійцям різну військову амуніцію: 11 броніжилетів 4+ класу захисту, 2 кєвларові німецьких шоломи 3 А класу захисту, 1 армійскький баул, 5 рюкзаків Texar, 15 тактичних окулярів, 7 плащів-палаток. Впевнені, що це допоможе нашій перемозі! Підтримуємо наших бійців. 

Illustration
Illustration
Illustration

20.08.2022

В черговий раз робили адресні відправлення для малечі. З крайнього оголошення отримали більше 50 заявок 😅. Більшу частину зібрали та сьогодні нарешті відправили. Працюємо та обробляємо ваші запити далі 💛💙 До речі, якщо ви знаєте фонди чи штаби, просто добрих людей, які можуть допомогти із дитячим харчуванням, гігієною та підгузками - зв'яжіться з нами 🙏

Illustration

16.04.2022

Взяли під опіку підрозділи і починаємо закуповувати для них все, що їм потрібно, а саме: шоломи, тактичні окуляри, рюкзаки, наколінники, ремені, бойові ножі, тактичні рубашки.

17.08.2022

Вже кілька днів в нас триває збір заявок на памперси та дитяче харчування. Зовсім не очікували, що запитів буде настільки багато. Щоб нікого не обділити ти надати по максимуму необхідної допомоги для малюків, сьогодні завантажили партію необхідної гуманітарки, завдяки небайдужим людям💛💙 Окрема вдячність сердечній дівчині Наталії ❤️

Illustration

Підготували інформацію про особливості отримання спеціального статусу, ситуацію із житлом та пошуком роботи в країнах Балкан: Албанії, Болгарії, Боснії та Герцеговині, Греції, Північної Македонії, Сербії, Словенії, Хорватії, Чорногорії.

13.08.2022

Наша команда працює як годинник. Маючи досвід допомагати Україні з першого дня війни, ми навчилися супроводжувати будь-якій процесс: від митного оформлення до договірної роботи та консультування. Ми маємо усюди своїх людей, оскільки щирих патріотів в Україні - мільйони. Нещодавно ми допомогли організувати повний митний та логістичний процес доставки в Україну 12 бусів для наших військових. Цих красенів Ви можете побачити на фото 💛💙

Illustration
Illustration

15.04.2022

Доставили гуманітарну допомогу, роздали одяг на Шабельківській селищній Раді, м. Краматорськ. Також зробили адресні доставки сім'ям, які потребують, прилеглих населених пунктів. Окрема подяка хлопцям, які надали свої автомобілі та особисто відвезли допомогу.

07.08.2022

Завдяки спільним зусиллям, змогли передати нашому земляку плитоноску, форму, тактичні перчатки та наколінники. Дуже раді допомагати таким хоробрим хлопцям 💛💙

Illustration

14.04.2022

Завдяки нашій ініціативі депортоване населення покидає територію російської федерації через Естонію і Латвію із російського міста Санкт-Петербург. Щодня ми отримуємо запити щонайменше від 50 людей. В першу чергу, люди направляються в Нарву та Таллінн, де з нашою допомогою вони отримують тимчасове проживання в хостелах та готелях, а також квитки на трансфер в інші країни ЄС.
Також ми шукаємо кошти та допомогу в переміщенні їх по росії.
Нами вже було оплачено 3 інвойси на суму 4500 євро!
Хостели в Естонії, в яких тимчасово живуть громадяни України:

1. Viva Nord Hostel за адресою Ristiku Poik 8, Põhja-Tallinn, 10612 Таллінн.
Телефон: +372 652 7072
Сплачено 1500,00 ЄВРО 4 квітня 2022 року,
1500,00 ЄВРО - 14 квітня 2022 року.

2. Travel Balt за адресою Aleksander Puškini 28, 20307 Нарва. Телефон: +372 688 1100.
Сплачено 1500,00 ЄВРО - 11 квітня 2022 року.

05.08.2022

Сьогодні багато хто з нас займається благодійністю. Для ефективної праці необхідно створення, зокрема, громадської організації. Ми допомагаємо іншим волонтерам у створенні таких ГО та благодійних фондів в Україні. Таку роботу ми сьогодні робимо в Ukraine PRO BONO. І це також наш внесок у перемогу! Тримаймося разом! 

12.04.2022

Велику купу медикаментів нами було відправлено до маріупольців, що прймає Токмак. Частина медикаментів також надана для адресних доставок у Токмаці та Запоріжжі. Тактичні аптечки, що були придбані раніше, відвезли до передової Запоріжжя.

03.08.2022

Надали Штабу допомоги вимушеним переселенцям у Хмельницькомому необхідний одяг, взуття для дорослих та малечі, а також постільну білизну і рушники

Illustration

11.04.2022

Про те, як ми рятуємо маріупольців, що потрапили до росії, ми розповіли естонському виданню Delfi. Такі дії необхідні для того, що як умога бильше людей дізналися про нашу діяльність та допомогли нам зупинити війну. Війна ще триває.

31.07.2022

Два наших друга - Денис Щербаков та Максим Демянюк стали меценатами та подарували нам нове авто. Оцей чудовий автомобіль Ford Transit тепер буде служити нашій організації та реалізовувати багато наших крутих ідей. Ми будемо ганяти зі Сходу України на Захід, щоб доставляти гуманітарну допомогу нашим любим українцям. Дякуємо нашим друзям за таку допомогу!

Illustration

10.04.2022

Ми продовжуємо рятувати людей, які були депортовані в ДНР/РФ. Ще одна класна історія, якою ми пишаємося. Вже 200 людей наших улюблених маріупольців опинилися у Європі. Ну, молодці люди, коли в них серце українське. Завтра у нас з'явиться нова локація – ще один хостел у Нарві. Там кожен із наших людей зможе приїхати та перевести дух. Улюблені, ми чекаємо на вас!

28.07.2022

Сьогодні знову були на Новій Пошті для відправки посилок для діточок та захисників. Але додому пустими не повернулися, бо завдяки друзям із рехабу в Олександрії та добрій дівчині Наталі, ми завантажилися невеличкою партією дитячих товарів по вашим запитам 💛💙 Разом ми сильні та переможемо 🙏Дякуємо усім за допомогу🙏