ЗВІТИ

07.09.2023

Нещодавно команда рівненського центру "ЯМаріуполь" за підтримки нашої організації допомогли придбати нові меблі для навчання - письмовий стіл та зручний стілець для першокласниці Іліани Люшиної. Батько дівчинки - Ігор Люшин загинув в квітні цього року на Луганщині. Пам'ятаємо, якою ціною ми наближаємося до Перемоги і підтримуємо сім'ї загиблих захисників.

02.09.2023

У п'ятницю, 1 вересня, представники дружньої команди рівненського центру за нашої фінансової підтримки організували видачу продуктових та гігієнічних наборів маріупольцям в Луцьку.
Також всі бажаючі змогли отримати консультації від нашої психологині пані Наталі☝️ Разом з нами були і спеціалісти БФ "Рокада". Маріупольці отримали відповіді на хвилюючі питання, професійні поради та рекомендації. За день надали допомогу та необхідні консультації близько 50 маріупольцям.

24.08.2023

З Днем Незалежності! Сьогодні наша з єстонська некомерційна організація MTU I support Ukraine отримала статус волонтерськоі у Норвегії. Це надасть нам можливість відкрити банківський рахунок в Норвегії, призначити там регіонального директора, збирати донати та розпочати кампанію підготовки до зими! Люба, наша Україна, ми переможемо! Дякую всім за роботу над отриманням цього непростого статусу в Норвегії, країні, яка стоїть за нас з самого першого дня війни!! Ми - круті, бо українці!

10.08.2023

В рамках проведення акції-подяки героям ЗСУ, провідали наших бійців, які знаходяться на лікуванні в Рівненському обласному госпіталі інвалідів війни Рівненської обласної ради (смт Клевань). Привезли продукти та малюнки від наших дітей.

25.07.2023

Ми постійно піклуємось про старих людей, обробляючі адресні звернення пенсіонерів, що проживають по всій Україні та не мають дітей, що можуть про них подбати. Цього місяця ми направили грошову допомогу в розмірі 2500 гривень 18 особам. Вони просто нам пишуть, ми перевіряємо документи, направляємо кошти та нам направляють фотозвіти - тому все ок і ми чітко розуміємо кому ми допомогаємо.

10.07.2023

Продовжуємо підтримувати та піклуватися про юних маріупольців, особливо соціально вразливих категорій. Нещодавно команда рівненського центру "ЯМаріуполь" за допомоги нашего фонду
I support Ukraine
допомогли придбати нове осіннє взуття для дітей, що не мають батьків. На фото Арістарх, який з сестрою знаходиться під опікою дідуся, бо ще в 2014 році втратив мати та батька.
Разом даруємо нашим дітям добро та підтримку!

30.06.2023

У п'ятницю, 30 червня, наша дружня команда рівненського центру за підтримки волонтерів I support Ukraine організували видачу продуктових та гігієнічних наборів маріупольцям в Луцьку. Також всі бажаючі за попереднім записом змогли отримати консультації від адміністратора ЦНАПу Маріупольської міської ради з питань підготовки документів для подальшої компенсації за зруйноване житло.
За день надали допомогу та необхідні консультації близко 60 маріупольцям, а також близько 10 маріупольських родин було зареєстровано вперше
"Дуже вас чекали! Вдячні за те, що приїхали.Така своєчасна допомога важлива для нас. Дякуємо всім, хто організував доставку та видачу гуманітарної допомоги у Луцьку ", - говорить пані Світлана. Окрема подяка за наданий транспорт волонтеру Федору із Запорізької області.
Попри відстань та інші труднощі - ми завжди поруч.

20.06.2023

Допомагаємо з пальним та іншими витратами нашим підопічним з центру "ЯМаріуполь" Рівне. Підвозимо гуманітарну допомогу на Волинь.

10.06.2023

Регулярно надсилаємо адресні допомоги нашим любим українцям. Якщо доставити важко - після проведення нескладного комплаєнсу надсилаємо гроші, щоб людина змогла купити собі продукти сама. Більше нагодованих і вдячних українців - ближче перемога.

01.06.2023

До Дня захисту дітей команда рівненського центру "ЯМаріуполь" за фінансової підтримки IsupportUkraine допомогли оновити літній гардероб багатодітній маріупольський родині Хаджинових.
Мати Тетяна щиро вдячна за таку допомогу:
"Дуже приємно, що в наш нелегкий час існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу. Дякуємо за допомогу - своєчасну та таку необхідну для нашої родини". Разом даруємо нашим дітям добро, підтримку та гарні емоції.

26.05.2023

У п'ятницю, 26 травня, наша дружня команда рівненського центру "ЯМаріуполь" за підтримки волонтерів I support Ukraine організували видачу продуктових та гігієнічних наборів маріупольцям в Луцьку. За день надали допомогу та необхідні консультації близко 100 маріупольцям, 79 з них зареєстровано вперше. Піклуємося про кожну маріупольську родину. Попри відстань та інші труднощі - ми завжди поруч.

20.05.2023

Зараз наші близькі воїни, які всі родом із Маріуполя, потребують допомоги. Всім потрібні різні елементи одягу та захисту і тому ми закуповуємо нові легкі плити до бронежилетів, щоб пересуватися швидко і легко; балістичний захист;
якісну весінню форму.

12.05.2023

Ми піклуємося про старих та малих, бо всіх любимо. Це ж українці і кожен із них в нашому серці.

06.05.2023

Доставка допомоги для малечі триває. Обожнюємо займатися добрими справами та радувати дітлахів ништяками від наших партнерів із Великобританії

30.04.2023

Завдяки Англійському фонду "Serving Humanity In Need" та чудовій сердечній Марії, отримали допомогу для наших малюків та мешканців прифронтових міст. Проробили роботу з розподілу, сортування, відправки та доставки такої важливої допомоги

14.04.2023

Купили ноутбук для роботи в воєнному штабі. Пишаємось Україною!

10.04.2023

Уявляєте, що ми самі напекли пасок та віднесли до воєнних у шпиталь у Львові? Купили яблучок та вітамінів - і вуаля і святковий настрій у наших захисників створено! Дякую нашій волонтерці Саші Прудіус! Разом до перемоги!

02.04.2023

Завдяки Англійському фонду "Serving Humanity In Need" маємо ліки для роздачі переселенцям та жителям прифронтових районів. Добре, що є небайдужі люди, які підтримують нас.

25.03.2023

Наше ралі з дитячими відправленнями триває і надалі. Тиждень активно пакували та надіслали чергову партію для малюків, а тепер отримали звіти від вдячних матусь. У пакунках ми гаправляємо памперси, серветки, дитяче харчування, іграшки.           

20.03.2023

Ось таку партію допомоги отримали від друзів із Бельгії ☺️
Частина допомога - на закриття адресних потреб малюків, частину із ліками, їжею та окопними свічками передамо для військових та цивільних на передову                  

10.03.2023

Чергова партія дитячих відправлень, потроху прямуємо до закриття наявних запитів 💛💙                               

01.03.2023

Близько 100 відправлень малюкам та їх мамам протягом 3 днів. Гуманітарни набори для дітей - одна з найкращих ініціатив нашого фонду.                                          

Illustration

25.02.2023

Поки на складі холодно, робота кипить. Почали відправляти зібрані пакунки для малюків.                                           

18.02.2023

Вчора відкрили збір заявок на допомогу, за добу отримали 400 штук 😅😅😅 Роботи нам предстоїть дууууже багато. Отже, якщо Ви можете допомогти - долучайтесь, адже малюки розраховують на нас 🙏                                                  

13.02.2023

Придбали старлінк та доставили хлопцям під Бахмут                                                     

Illustration

08.02.2023

Завезли в один із чергових шпиталів Дніпра ліки, постіль та перев'язочний матеріал для наших захисників.                                                        

29.01.2023

Знову завітали із допомогою до хлопців у район Костянтинівки. Передали необхідне не тільки для них, але і для місцевих цивільних, які звертаються за допомогою                                                                 

Illustration

26.01.2023

Робимо вже традиційні відправлення, щоб отримував такі солодкі звіти від матусь                                                                   

23.01.2023

Передали військовим медикам ліки та спец застосування для порятунку життів їх побратимів                                                                     

Illustration

20.01.2023

Сьогодні завітали у Хмельницький до місцевих волонтерів. Завдяки їх куратору Ігнату, завантажились дуже корисними та необхідними речами та продуктами. Тепер повністю готові до поїздки на Схід 💛💙

15.01.2023

Хоч і холод прийшов, але робота кипить.
Як писали раніше, в планах була підготовка до поїздок на передову та збір необхідного вантажу.
Цю місію виконали. Незабаром нас чекають наші маленькі благодійні мандрівки.

10.01.2023

Сьогодні ми купили ноутбук для нашего земляка. Цей чоловік втратив ногу під час вторгення ворога в Маріуполь, змиг покинути місто та переїхати до Рівного. Звернувся до нас та попросив компьютер для патріотичної просвітницької роботи - ми з радістю надали допомогу.

Illustration

06.01.2023

Отримали вантаж із Бельгії із дитячим: памперси, серветки, суміші. Зі збором та організацію всього процесу дуже допомогла Ганна Осипчук - наша співвітчизниця, та сестра одного із бійців ЗСУ, якому ми давно допомогаємо. Така дружба в нас трапилася і завдяки їй ми тепер активно будемо підготовуватися до нових адресних відправлень.

17.12.2022

Передали у Костянтинівку багато ліків для хлопців з 60 бригади. Противовірусне, знеболююче, адреналін, протизапальне, антибіотик, краплі, жарознижуюче і т.д. 

13.12.2022

Ми знову відправляємо адресні відправлення мамам та малечі. Українські діточки отримують дитяче харчування із Європи, а їхні мами - добрі продуктові набори. В цей нелегкий час ми можемо багато чого зробити для наших людей. І ми скоро переможемо!  

Illustration

08.12.2022

Ось так виглядає ще одна вже встановлена буржуйка для хлопців із ЗСУ. Хлопці у теплі, а значить у нас на душі теж тепліше. Вони захищают нас - ми допомагаємо 💪 Хлопець на фото, до речі, ще один наш земляк із Маріуполя, яким варто пишатися 💛💙

02.12.2022

Вчора почали збір відправлень по адресним запитам, сьогодні перша партія вже поїхала. Цього разу із необхідним не тільки для малечі, а і для родин у яких вони ростуть.
Заявок отримали багато і трішки неочікувано. Здебільшого пункти призначення - це населені пункти без гуманітарних штабів.
Маємо можливість трішки побалувати наших підопічних якісною гігієною. І все решта, що маємо для відправлення - результ роботи попереднього місяця та співпраці із добрими людьми та фондами.

26.11.2022

Сьогодні на наш склад ми отримали партію ліків для військових різних призначень: противовірусне, антибіотики, знеболюючі та інші. Також таки знайшли достатню кількіль памперсів великих розмірів, які зараз є дефіцитом. Згодом все розподілемо та доставимо за напрямками.

23.11.2022

Завдяки добрим друзям змогли допомогти забезпечити воїнів з передової в Костянтинівці необхідними зараз ліками, кровоспинним та аптечками

18.11.2022

Один із напрямків нашої діяльності - це гуманітарна допомога мамам з дітьми до трьох рокіх. Минулий тиждень ми присвятили налагодженню комунікацій та поїздкам в пошуках гуманітарної допомоги. Ми здійснили велику роботу і як результат - надали гуманітарні набори багатьом жінкам. Порція таких милих звітів та вдячності від матусь, що отримали нашу адресну допомогу для своїх малюків. Неможливо бути байдужим, коли бачиш таких пупсів 💛💙

10.11.2022

Запити на допомогу надходять регулярно, навіть коли ми не публікуємо збір заявок. Намагаємося зробити все можливе, щоб закрити такі прохання. Тому і робимо регулярні відправлення не тільки для малечі але і для лежачих людей похилого віку, яких змогли вивезти родичі з окупації.

Illustration

03.11.2022

Трішки нашого робочого процесу. Так ми формуємо продуктові набори для подальшої адресної відправки. Скоро ще отримаємо гігієну і сподіваємося, що вийде достойний пакунок допомоги для потребуючих

31.10.2022

Готуємось в поїздку до наших воїнів. Нарешті в них будуть такі очікувані генератори ☺️ Окрім генераторів також отримали обігрівачі, білизну, шкарпетки, свічки та дощовики для хлопців. Все це завдяки єдності та підтримці небайдужих людей💛💙

Illustration
Illustration

29.10.2022

Продовжуємо допаковувати відправлення із дитячим харчуванням. Хоч і холодно вже, але зігріваємося жартами та роботою. І вже незабаром приступимо до формування невеличких продуктових наборів, які частково також підуть на адресні відправки.

gins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fisukraine2022%2Fvideos%2F593558759232691%2F%3Fidorvanity%3D5436933733002423&show_text=false&width=267&t=0" width="267" height="476" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowfullscreen="true" allow="autoplay; clipboard-write; encrypted-media; picture-in-picture; web-share" allowFullScreen="true">
Illustration

26.10.2022

Завдяки друзям та новим знайомствам завантажились продуктами харчування які нам надали БФ Твій Оберіг Надії. Тепер предстоїть багато роботи з сортування, чому ми безмежно раді.

22.10.2022

Вже традиційне для нас заняття - збір заявок та пакування відправлень по ним. Багато роботи залишається за кадром, але головне що ми бачимо результат - ваші щирі слова вдячності та підтримки нашої справи

19.10.2022

Сьогодні нарешті познайомилися із організатором виробництва з відшиву плитоносок (до речі, дуже високоякісних) та модельєром Дмитром Чернегою. Дмитро вже неодноразово допомагав нашим підопічним закривати потреби саме цього виду амуніції. Дуже раді нагоді нарешті побачитися особисто. Ну і з пустими руками нас не відпустили) Забрали п'ять плитоносок для хлопців, щоб передати на фронт. Ось так звичайні люди роблять маленькими кроками дуже великі справи.

18.10.2022

Також завдяки вже трівалій та плідній співпраці для бійця із Маріуполя нам передали берці та гігієну "Спілка ветеран АТО та військових волонтерів". Трохи раніше ми допомагали їх підопічним із літнім взуттям та спорядженням, тепер Пустовойти допомагають нам із зимовим. Ось така в нас дружба 💛💙

16.10.2022

Отримали ще одну буржуйку від маріупольчанки Олени, на які вона відкривала збір. Олена не встояла перед шармом і вдячністю від хлопців, тому ще одна буржуйка поїде до наших підопічних на передову Сходу.

13.10.2022

Знову робили відправлення для найменших та найпрекрасніших українців ☺️. Додатково докупили деякі речі по запитам, такі як чайник та термос для малечі.

10.10.2022

Не дивлячись на складну ситуацію, працюємо. Цього разу заїхали до Києва на склад до команди Help Mariupol наших маріупольських волонтерів Михайла Пуришева та Наталі Гончарової. Які зараз активно розвозять гуманітарну допомогу на деокуповані території. Маємо чим поділитися - допомагаємо одне одному.

08.05.2022

Направляємо партію ліків для наших бійців. Ці ліки нам надали інші волонетери і це звичайна практика під час війни - коли благодійні організації допомогають одна одній та діляться всім, що є для того, щоб вистачило усього і на всіх. Це надзвичайний досвід колаборації, взаємної допомоги і мега-ефективності.                                                                                                                                                             

06.10.2022

Завдяки маріупольчанці Олені та її великому сердцю, наші хлопці будуть обігріті. Дякуємо за довіру та співпрацю

Illustration

06.05.2022

Сьогодні з самого світанку у Костянтиновці та Краматорську дуже неспокійно. Навіть дуже "гаряче". Почалися масові обстріли авіацією та ракетами. Багато загиблих. 
На фото наші хоробрі герої - Клара та Богдан. І вони САМЕ ЗАРАЗ їдуть туди - до наших хлопців і дівчат. Вони їдуть, щоб захистити тих, хто захищає нас, бо саме зараз НАШИМ дуже необхідна допомога: медикаменти, їжа, спорядження тощо. Вони поїхали ризикуючи СВОЇМИ ЖИТТЯМИ та не дивлячись навіть на те, що невідомо чи знайдуть паливо на зворотній шлях.

Illustration

03.10.2022

Відремонтували за власний кошт дрони для бійців з передової та докупили на нього елементи живлення. Пишаємося, що маємо таких крутих умілих людей в команді.

Illustration

04.05.2022

Ми з командою всієї нашої чудової організації I support Ukraine рекомендуємо розглянути чудову країну Нідерланди для тих, хто зміг виїхати. У нас знайшовся партнер – громадянин України, який навіть може забезпечити роботою. Такі умови пропонує квіткова компанія, в якій наразі вже працевлаштовані за нашою допомогою 49 маріупольців. Компанія готова до працевлаштування ще 60 осіб.

На початковому етапі це дуже хороший варіант з багатьох причин:
У компанії весь процес автоматизований і тому дуже легко влитися в роботу. В основному суть полягає в сортуванні квітів та складання букетів. Заробітна плата – від 1600 євро на місяць. Також є можливість кар'єрного зростання, де відповідно і зарплатня буде тільки зростати.

На фото ви бачите шасливців, що вже опинилися в Нідерландах та працюють завдяки нашим волонтерам у чудовій компанії.

Ми готові допомогти всім охочим!

30.09.2022

Передали хлопцям на передову класні гігієнічні набори, вологі серветки та ліки, які в осінній період є нагальною потребою

Illustration

03.05.2022

Невеликий звіт з нашої поїздки у Донецькому напрямку. Розвезли ліки, необхідне для майбутніх матусь, продукти харчування, запчастини та багато іншого.
Ми щодня спілкуємося із багатьма людьми, бачимо багато історій та намагаємося підтримати усіх, хто має у цьому потребу.
Нажаль, наші можливості не безмежні, те, в чому у наших хлопців є нагальна потреба, ви можете побачити на відео. 

25.09.2022

Передали нашим хлопцям спальники. Збираємо нову партію.

Illustration

01.05.2022

Отримали величезну партію ліків від наших партнерів із Ужгорода та розпочинаємо розвозити по шпиталям на Сході та на Півдні України.

22.09.2022

Сумісно зі "Спілкою ветеранів АТО та військових волонтерів " Мужність" подарували хлопцям необхідні елементи амуніції.

29.04.2022

Сьогодні доставили бійцям в напрямку Маріуполя їжу, запчастини на машини, придбали талони на паливо

17.09.2022

Наша чергова щотижнева поїздка до Костянтинівки. Передали їжу, предмети гігієни. Круто, коли наші захисники радують нас не тільки своїми подвигами, але й посмішками 💛💙

Illustration

28.04.2022

Вже сьогодні наші підопічні матусі почали отримувати відправлення для своєї малечі. Бажаємо їм мирного та щасливою дитинства 

31.03.2022

Ситуація у Маріуполі змінилася, і поки що ми не можемо вивезти звідти людей –ворог не впускає нікого в місто. З чотирьох автобусів, що поїхали туди минулого тижня, повернувся лише один. Тому на декілька наступних днів плани у нас такі:
● Зайнятися розселенням евакуйованих людей по Україні – подалі від лінії фронту – щоб розвантажити Запоріжжя для майбутнього прийому нових маріупольців. Наразі є домовленість із двома пунктами прийому біженців і ми вже готові фінансово та організаційно забезпечити прийом людей у фінтес-центрі у Дніпрі (приймуть 100-150 осіб), у санаторії в Одесі (200 осіб). Шукаємо інші варіанти.
● Готові купити ще два автобуси, щоб людей відвозити пунктами переселенців. Із Запоріжжя в інші міста. Шукаємо транспорт.

02.07.2022

Сьогодні доставили до Покровська та передали підопічним бійцям допомогу на передову. Привезли їм їжу, енергетики, серветки, фірмові смаколики, павербанки.